Умови купівлі квартир

БАЖАЄШ ПРИДБАТИ?

Ви маєте можливість забронювати обрані варіанти на 5 днів без будь-яких грошових витрат. Коли рішення про покупку квартири прийнято, Вам необхідно завітати до відділу продажу для оформлення Договору купівлі-продажу майнових прав. Для оформлення договору необхідно мати при собі паспорт та ідентифікаційний код.

Тому, чекаємо на Вас у нашому відділі продажу для професійної консультації та узгодження умов купівлі, зручних саме для Вас!

ЯКІ ВАРІАНТИ ОПЛАТИ?

При 100% оплаті наші клієнти завжди отримують знижки, а вартість квартири буде незмінною впродовж усього будівництва незважаючи на ріст цін у забудовника.

Безвідсоткова розстрочка від Забудовника передбачає перший внесок вiд 30% та виплату залишку без жодних переплат. Розстрочка надається тільки до введення об'єкта в експлуатацію!

Після здачі будинку комісії і його повного введення в експлуатацію, ви стаєте першим власником об'єкта нерухомості, отримуючи свідоцтво про право власності.

Контакти відділу
продажу
Телефон
Графік роботи:
8:30 - 17:00
13:00 - 14:00 обідня перерва
Вихідні: субота та неділя
Адреса
39607, Полтавська обл.,
м. Кременчук,
бул. Автокразівський, буд. 8, н/п 1
Залишились питання? Заповніть форму нижче і наш консультант зв’яжеться з Вами у найближчий час, для надання детальної та безкоштовної консультації.