Наш проект на Олега Кошового, б.12
це сучасний погляд на вищий рівень життя!

Ще у 2018 році на місці будинку був лише фундамент, а зараз перша черга вже на фінішній прямій: 10-й поверх добудовується, на 7-му та 8-му поверсі спеціалісти займаються штукатурними та електромонтажними роботами. Тож вже у грудні цього року ми урочисто передамо ключі від квартир їх новим власникам!

Будинок на #олегакошового12 - це сучасний велетень, зведений за найвищими стандартами, поєднуючи відмінну якість будівництва, зручне розташування поблизу мальовничого парку Мира та приємну ціну. Наші дизайнери не оминули й ландшафт цього проекту, бо нам важливо аби новим жителям усе навколо підіймало настрій та підтримувало рівень щастя. Біля будинку ми звели ігровий майданчик для дітей та зручні місця для тимчасового паркування автівок.

Також у вашому розпорядженні:

  • Магазини, супермаркети;
  • Навчальні заклади початкової, середньої, та професійно-технічної освіти;
  • Зручна транспортна розв'язка: кінцева зупинка маршруту №30 за 5 хвилин від будинку, маршрути №16, №16-а та №18, а також тролейбусна лінія за 7 хвилин від будинку.

Для нас важлива кожна деталь, тому якщо бути кращими, то у всьому!

Контакти відділу
продажу
Телефон
Записатись на консультацію
Адреса
39600, Полтавська обл.,
м. Кременчук,
бул. Автокразівський, буд. 8, н/п 1
Залишились питання? Заповніть форму нижче і наш консультант зв’яжеться з Вами у найближчий час, для надання детальної та безкоштовної консультації.